Hizmetlerimiz

Öğrenci Taşımacılığı

Zamanında ve dikkatlice evinden aldığımız küçük misafirlerimizin bu hayat yolculuklarında yanlarında olmaktan gurur duyuyoruz

Personel Taşımacılığı

En az kurumunuz kadar önemli olan personellerinizi evlerinden alarak işlerine geç kalmaması için özenle iş yerlerine ulaştırıyoruz.

Havaalanı Transfer

Yurt içinden, yurt dışından gelen misafirlerinizi havaalanında karşılayıp istedikleri adreslere ulaşmalarının sağlanması yabancı dil bilen uzman şoför kadromuz ile siz ve misafirlerinize ayrıcalık sağlamayı hedef seçen firmamız yenilikçi yapısı ile bu alanda uzmanlaşmıştır.

Vip Transfer

Her şeyin sizin konforunuz için planlandığını aklından biran dahi çıkarmayan çalışanlarımız ile yolculuğunuz sizin konforunuz merkezli ilerliyor.

Çınar transfer olarak ,olabilecek en iyi standartlar ile donatılmış vip filomuz ile hizmetinizdeyiz.

Kongre ve Seminer

Kongre ve seminer organizasyonlarında misafirlerinizin rahat edebilmesi için yeni filomuz ile hizmetinizdeyiz.

Gelen misafirlerinizin sayısına göre alternatif araç seçenekleri dahilinde ister toplu ister tek, vip taşımacılıkta deneyimli, güvenli kadromuz ile misafirlerinizin mutlu, huzurlu bir ortamda seyahat etmelerini sağlamaktayız.

Şöförlü Araç Kiralama

Sürücülü VIP hizmeti kapsamında kurum, kuruluşlar ya da şahıslara özel günler (düğün, nişan töreni vb.), havalimanı transferleri, geziler için VIP kategorisinde araç sunulmaktadır.

Yolculuğunuz süresince sizin emrinize sunulmuş sizin memnuniyet ve konforunuzu sağlamak için kendini adamış profesyonel sürücülerimiz size eşlik edecektir.

Filo Kiralama

Şirketiniz için en uygun araçları belirleyerek, uzun dönem araç kiralama hizmeti sunuyoruz.

Operasyonel Araç Kiralama

Şirket operasyonlarınız için araç satın almak yerine, kiralama yaparak zaman ve para tasarrufu yapabilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir

Verdiğimiz her hizmetin kalitesi şirket standartlarımızca belirlenmektedir.